MEDIACJE - Firma windykacyjna Kraków, windykacja Kraków, wierzytelności Kraków, firma windykacyjna, windykacja, wierzytelności, skuteczna windykacja, wykup mieszkań Kraków, zamiana mieszkań Kraków, oddłużanie mieszkań Kraków, skup mieszkań Kraków

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mediacje...Postępowanie na drodze sądowej jako sposób odzyskania swoich należności bywa żmudny, czasochłonny i długotrwały. Proponujemy Państwu prostszy i skuteczniejszy sposób dogadania się z dłużnikiem jakim są mediacje.  To pierwszy i najważniejszy etap, od którego zależy efekt końcowy sprawy w postaci odzyskania należności. Polega on na pozasądowym rozstrzygnięciu sporów pomiędzy stronami. Zadanie nie jest jednak łatwe, wymaga odpowiednich metod i realizacji, które należy przekazać doświadczonej firmie windykacyjnej.

Nasza firma specjalizująca się w przesądowym dochodzeniu Państwa należności, proponuje swoje usługi związane z wszelkiego rodzaju negocjacjami pomiędzy stronami. Wszystko to ma za zadanie ustalić wspólne rozwiązanie, wyjście z danej sytuacji spornej. Proponowane przez nas rozwiązanie jakim jest przede wszystkim ustalenie harmonogramu spłat (a więc możliwość rozłożenia długu na raty) to nie koniec sukcesu. Należy wykazać się znajomością z zakresu prawa jak i również posiadać odpowiednie predyspozycje do komunikacji i radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Dobry windykator to osoba, która zarówno potrafi słuchać, jak i skutecznie przekonywać do swojego zdania, potrafi prowadzić rozmowę, ale i ją ukierunkowywać, kontrolować.

firma windykacyjna, firma windykacyjna Kraków, windykacja, windykacja Kraków, wierzytelności, wierzytelności Kraków, skuteczna windykacja

Ugoda natomiast musi być satysfakcjonująca nie tylko dla wierzyciela ale i dla dłużnika. Chodzi o to aby wypracować wspólne rozwiązanie, które będzie kompromisem dla obu stron i być może pozwoli firmom współpracować jeszcze w przyszłości.

Mediacja to według nas jeden z najefektywniejszych sposobów w rozwiązywaniu sporów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego