FORMALNOŚCI - Firma windykacyjna Kraków, windykacja Kraków, wierzytelności Kraków, firma windykacyjna, windykacja, wierzytelności, skuteczna windykacja, wykup mieszkań Kraków, zamiana mieszkań Kraków, oddłużanie mieszkań Kraków, skup mieszkań Kraków

Idź do spisu treści

Menu główne:

Formalności...Aby każda ze stron czuła się pewnie i bezpiecznie, w momencie przyjęcia zlecenia na usługę windykacyjną, podpisujemy z Państwem stosowną umowę.

Stawiamy przede wszystkim na jasną, czytelną i przejrzystą umowę bez tzw. „gwiazdek”, czy drobnych druczków. Każdy klient może spokojnie przeczytać sprecyzowane w niej warunki, gdyż dokument możemy wcześniej wysłać do Państwa pocztą e-mail. Sporządzona zawsze w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron, wysłana być może drogą listowną lub dostarczana osobiście przez naszego konsultanta.

Kolejną kwestią jest brak pobierania opłat wstępnych – jak już wielokrotnie podkreślimy. Rozliczenie kosztów odbywa się dopiero po pomyślnie zakończonej sprawie. Od ściągniętej kwoty zadłużenia wyliczamy odpowiedni procent (który już wcześnie ustalaliśmy w umowie) i który jest jedynym naszym wynagrodzeniem. Jeśli dochodzenie praw do należności okazałoby się bezskuteczne, wówczas nie ponosicie Państwo żadnych kosztów.

firma windykacyjna, firma windykacyjna Kraków, windykacja, windykacja Kraków, wierzytelności, wierzytelności Kraków, skuteczna windykacja

Jak widać spokój finansowy naszych klientów jest naszą priorytetową sprawą, a kwestia formalności leży po naszej stronie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego